Gaidot pavasari, 1.klašu skolēni  iedvesmojās no dzejoļa "Zīmējums" un radīja skaistus zīmējumus.

        Stundas novadīja Līga Soldāne.

561

 

 

 

 

 

           1.klašu skolēni latviešu valodas stundās veidoja teikumus par pavasara pazīmēm, izspēlēja domino. Pēc tam bija jāizvēlas 2 teikumi, kurus bija jāuzzīmē. Tādējādi nostiprinot jaunos vārdus, tos vizualizējot.

         Stundas novadīja Līga Soldāne.

532

 

 

 

 

 

             Februāris ir īpašs mēnesis jau no seniem laikiem, kad cilvēki pavada ziemu un sagaida pavasara sākšanos. Arī skolēni skolās iepazīstas ar šo svētku tradīcijām, ēdieniem un tautasdziesmām. Lasot tekstus, viņi salīdzina, kā šos svētkus svin citas tautas-igauņi, lietuvieši, latvieši, krievi un ukraiņi. Atrod un apkopo informāciju, kas kopīgs šo svētku svinēšanā.

             Iepazīstoties ar latviešu tautas svētkiem Meteņiem un šo svētku tradīcijām, 4.klašu skolēni latviešu valodas stundās spēja radoši izpausties un izveidot savas maskas.

             Stundas novadīja Līga Soldāne.

526a

 

 

 

       Vai jums patīk ziema? Protams! Ja vēl tā ir skaista, sniegota, saulaina diena! Izeiet ārā, atlieciet galvu, aizveriet acis un ķeriet uz mēles sniegpārslas!

       Tas ir tik jautri un jauki! Tieši tādu ainu komiksa žanrā zīmēja 1.klašu skolēni. Paskatieties, cik brīnišķīgi sanāca!

       Stundas novadīja Anžela Iekalne.

488    489

490    491

 

 

 

 

             Februāra sākumā 7.a un 7.b klašu skolēniem Dizaina un tehnoloģijas stundas notika kopā ar skolas karjeras konsultanti. Skolēniem tika piedāvāti uzdevumi, kas palīdz apgūt ne tikai jaunas zināšanas, bet arī veicina pašizziņas iemaņas. Nodarbības laikā skolēni nosauca nozares, kur attīstās 3D modelēšanas un drukāšanas tehnoloģijas, formulēja 3D trūkumus un priekšrocības. Tika piedāvāta iespēja padomāt, kā var saistīt savu profesionālo nākotni ar 3D tehnoloģijām. Nodarbības beigās skolēni aizpildīja google veidlapu un izteica savus iespaidus par stundas norīsi. Gribētos izteikt pateicību skolēniem par aktīvu iesaistīšanos stundas gaitā un atgriezenisko saiti. 
             Stundas novadīja dizaina un tehnoloģijas skolotāja Inga Vasiļjeva un pedagogs karjeras konsultants Tatjana Jakimoviča.

477

 

 

 

 

Page 1 of 9

eklase

VISC

Go to top