10.septembris iepriecināja ar neparasti maigu sauli un kopābūšanas svētkiem – Rudens sporta dienu. Pēc mūsu skolas tradīcijas, noslēdzot otro jaunā mācību gada darba nedēļu, norisinājās sporta diena, kurā piedalījās 2.-12.klašu skolēni. Šogad par sporta aktivitātes organizētājiem kļuva skolas sporta skolotāji, Daugavpils Jaunsargu vienības pārstāvji instruktores Intas Gaideles-Ivanovas vadībā, kā arī 12.klases skolēni, tādējādi demonstrējot savas organizatoriskās prasmes, iejūtoties tiesnešu lomā.

2.-5.klašu skolēni ar klašu audzinātājām izmēģināja savus spēkus 8 jautrās stacijās – skolēni sacentās gan skriešanā, gan lēkšanā, gan koordinācijā. Pašiem jaunākajiem skolēniem tika sagatavotas īpašas aktivitātes – šķēršļu josla, bumbiņas mešana mērķī, virves vilkšana un citas.

Jaunsargu vienības pārstāvji sagatavoja 4.-12.klašu komandām šķēršļu joslu ar daudzveidīgām aktivitāšu stacijām, kurās bija jādemonstrē ne tikai veiklība, bet arī prāts un komandas gars. Komandas ar godu pārvarēja dažādas sarežģītības pakāpes šķēršļus! Pateicamies Daugavpils Jaunsargu vienības pārstāvjiem par aizraujošiem sporta svētkiem un sportiski militāru aktivitāšu organizēšanu skolēniem!

Viens no skaistākajiem Sporta dienas uzdevumiem šogad kļuva radošā stacija, kurā katras klases komanda radīja sveicienu saviem tētiem, gatavojoties Tēva dienai. No dabas materiāliem tapa sirsnīgi mākslas šedevri!

Pateicamies visiem sporta svētku organizētājiem un atbalstītājiem par veiksmīgu piedalīšanos sporta aktivitātēs, popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu! Visi sporta dienas dalībnieki atzinās, ka sporta diena svaigā gaisā ir ne tikai veids kā labi pavadīt skolas dienu, bet arī iespēja sadraudzēties ar klasesbiedriem un visai klasei kļūt par vienotu komandu. Tie ir draudzības, sportiskā gara un skolas kolektīva saliedēšanas svētki. Uzvarēja draudzība, un sporta dienas noslēgumā visas klašu komandas saņēma balvas un diplomus.

52    55

47    48

49     50

51     53

58     54

56     57

 

 

 

eklase

VISC

Go to top