Ar vilinošu egļu skuju smaržu un mācību darba vērtējumiem liecībās atnāca 2020./2021.mācību gada 1.semestra noslēgums, kuram par godu 5.-12.klašu skolēniem platformā ZOOM notika tiešsaistes pasākums “Skolas vadības Ziemassvētku sveiciens”. Svinīgajā runā skolas direktore Valija Salna sirsnīgi pateicās skolēniem par izturību neparastajos mācību apstākļos un sasniegumiem mācībās, skolotājiem – par neatlaidību un grūtību pārvarēšanu, vecākiem – par atbalstu un uzticību skolai.

Pirmais semestris ir aizritējis cītīgā, ražīgā darbā, neskatoties uz visiem izaicinājumiem un jaunumiem. Izvērtējot paveikto, tika izveidota attalinātā mācīšanās statistika, kura izbrīnīja gan skolas kolektīvu, gan skolēnus. Lūk, skolas ikdiena skaitļos un faktos!

*     Attālināti tika novadītas 1601 mācību stunda 375 skolēniem.

*      No visām stundām aptuveni 586 stundas notika ZOOM platformā.

*      3 klases bija karantīnā, bet turpināja mācīties.

*      Ap 90 000 vēstuļu skolēni uzrakstīja saviem skolotājiem e-klases pastā.

*     Vidēji 1551 atgriezenisko saiti sniedza katrs skolotājs.

*      Vidēji 240 atgriezeniskās saites sniedza katrs skolēns.

*     Vidēji 45 skolēni katru dienu nogulēja 1.stundu, jo mamma nepamodināja, nebija interneta vai modinātājs nedarbojās.

*    1875 minūtes vai 31,25 stundas iztērēja katra klases audzinātāja telefonsarunām ar skolēniem un viņu vecākiem.

 Mums ir ar ko lēpoties un par ko pateikties viens otram!

Lai vecajā gadā paliek nogurums, uztraukums, sāpes un bažas.

Jaunajā gadā ņemsim līdzi veselību, veiksmi, saticību

un ticību sevī un savos spēkos!

Lai visiem skolēniem drošs un jauks ziemas brīvlaiks!

Lai visiem gaišo domu pilni Ziemassvētki!

Lai visiem veiksmīgs, veselīgs, sasniegumiem un

priecīgiem notikumiem bagāts Jaunais 2021.gads!

390

 

 

 

 

Par spīti vīrusa Covid-19 nestajiem izaicinājumiem, sargājot veselību un ievērojot drošības prasības un noteikumus, 17.decembrī tika rīkots tradicionālais svētku pasākums – Ziemassvētku Paldies labākajiem skolas skolēniem un viņu vecākiem. Šogad par izciliem sasniegumiem mācībās un ārpusstundu aktivitātēs suminātajiem skolēniem un vecākiem pievienojās skolēni, kuri saņēma Daugavpils pilsētas Domes dāvanas. Diemžēl nevarējām sapulcēties skolas aktu zālē, lai kopā nofotografētos pie eglītes Ziemassvētku vecīša un Sniegbaltītes kompānijā, nodziedāt iecienītākās dziesmas un iededzināt svētku sveces. Tomēr svētku pasākums izdevās, jo klātesošo skolēnu, viņu vecāku un skolas vadības pārstāvju acīs mirdzēja sengaidītās tikšanās un kopābūšanas prieks. Pasākums notika skolas pagalmā, kuru izrotāja Ziemassvētku eglīte, spožas virtenes, Ziemassvētku vecītis, Ziemassvētku melodijas, laimīgi smaidi, sirsnīgi pateicības vārdi un atziņas par sailgošanos pēc skolas ikdienas, klasesbiedriem un skolotājiem.

Ziemassvētku paldies visiem mūsu skolēniem, kam šajā sarežģītajā laikā izdevās nezaudēt motivāciju, saglabāt pašdisciplīnu un vēlmi godam pabeigt pirmo semestri!

Paldies skolēnu vecākiem, kuri atbalstīja un uzmundrināja savus bērnus, ar sapratni un cieņu uztverot savu bērnu un viņu skolotāju darbu!

Paldies visiem skolotājiem! Jūs ne tikai pēc labākās sirdsapziņas veicāt savu darbu, bet arī paši mācījāties, lai spētu kvalitatīvi strādāt jaunajos apstākļos!

Paldies visiem, kas kopā veido vienu lielu, draudzīgu un strādīgu ģimeni – skolu!

Lai mums visiem stipra veselība, gaiši Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads!

361

362

 

 

 

 

 Tuvojoties ziemas brīvlaikam, 17.decembrī sākumskolas saimē valdīja rosība un prieks. Visas dienas garumā skolēni iedziļinājās ziemas un Ziemassvētku brīnumu noskaņojumā, jo čaklas skolotājas sagatavoja īstu pārsteigumu – atraktīvās stundas. Visas mācību stundas šajā dienā bija veltītas ziemas prieku un Ziemassvētku un Jaunā gada tradīciju izzināšanai. Skolēni piedalījās interaktīvajās viktorīnās un konkursos, minēja mīklas un krustvārdu mīklas, dziedāja un lasīja dzeju, nodemonstrējot savus talantus, erudīciju un zināšanas. Vairākās radošajās darbnīcās skolēni zīmēja, modelēja, veidoja un rakstīja novēlējumus, sagatavojot skolotājiem un vecākiem dāvaniņas. Datorikas kabinetā skolēniem bija iespēja izveidot virtuālos svētku apsveikumus ar sirsnīgākiem novēlējumiem un nosūtīt saviem pedagogiem.

Galvenais dienas brīnums bija Ziemassvētku vecīša atnākšana. Kaut tas bija atnācis ar masku virs bārdas, skolēni to atpazina un sagaidīja ar skaļām līksmām. Tas uzmanīgi noklausījās skolēnu jautros dzejolīšus un dziesmas, kā arī pasniedza saldās dāvaniņas par veiksmīgi izpildītajiem Ziemassvētku maratona uzdevumiem. Ziemassvētku vecītim un skolotājiem skolēni novēlēja veselību, gaišus svētkus, daudz dāvanu un visu vēlmju piepildījumu Jaunajā 2021. gadā!

Ziemassvētku maratona uzvarētāji:

1.a Poļina Paleja, Ieva Borune, Anna Makejeva, Daniels Dedelis

2.a Anastasija Bogdanova, Liliana Vasiļjeva

2.b Kirills Orss Orlovskis, Alisa Ņikitina

3.a Valerijs Zinovjevs, Viktorija Komarovska

3.b Liana Melāne, Jelizaveta Isajeva

4.a Karina Kaškarova, Ksenija Afoničkina, Artjoms Kiseļovs

4.b Evelīna Fedosova, Anželika Sokolova

387

388

359

358

 

 

 

 

Spītējot Covidam, bet sargājot veselību, tika nolemts sagaidīt ziemas brīvlaiku un Ziemassvētku brīnumus jautri un spoži. 17.decembrī 5.-12.klašu skolēniem bija dots uzdevums veltīt laiku radošumam un kriatīvām idejām, lai izkrāsotu drēgnākās un tumšākās gada dienas svētku noskaņojuma krāsās.

             Jau kuru reizi mūsu skolēni pierādīja, cik viņi ir talantīgi, parādot savus talantus un radošuma spējas! Lai iepriecinātu klasesbiedrus, ģimeni un skolotājus, skolēni izveidoja radošus darbus: uzzīmēja Ziemassvētku apsveikuma kartītes, sagatavoja svētku kolāžas un instalācijas, nosūtīja sirsnīgus novēlējumus, palielījās ar svētku galda klāšanu un kulinārijas izstrādājumiem, izrotāja mājas logus vai istabu. Skolēnu un viņu vecāku fantāzijai nebija robežu!

Apsveicam dāsnākos un radošākos klašu kolektīvus un to klašu audzinātājas!

Ielūkojieties skaistāko radošo darbu fotogalerijā!

 363

364

365

366

395

367

368

369

370

371

372

373

374

375

 

 

 

 

 

 Tuvojoties ziemas brīvlaikam un Ziemassvētku svinībām, 16.decembris mūsu skolā tika pasludināts par DIENU BEZ DATORA – JAUNGADA SKRĒJIENA DIENU! Par spīti Covidam, ievērojot visus drošības noteikumus, 5.-12.klašu skolēni pavadīja šo dienu aktīvi un piedalījās pilsētas pasākumā “Jaungada skrējiens” attālināti. Iedvesmojoties no skrējiena organizatoru izaicinājuma, kā arī no solītām saldām un pārsteiguma balvām, skolēni ar azartu veica aizraujošus pasākuma uzdevumus. Skrējiena dalībnieki atzinās, ka tā bija lieliska iespēja atrauties no datora un mācībām un doties pastaigā pa izrotātām pilsētas ielām.

Prieks paziņot, ka Daugavpils Sporta pārvalde savā facebook lapā atzīmēja mūsu skolu, kurai 17.decembrī bija vislielākais dalībnieku skaits! Mūsu skola kopīgiem spēkiem ieskrēja 2021.gadā 205 reizes! Visaktīvākā bija 7.a klase un klases audzinātāja Anna Volkova ar rezultātu 27 skrējieni – dienas aktivitātē piedalījās visi klases skolēni! Otrajā vietā ierindojās 5.a klase un klases audzinātāja Aļona Deņisova (21 skrējiens), savukārt trešajā vietā – 9.a klase un klases audzinātāja Regina Aņisjko(19 skrējieni).

Apsveicam aktīvākos un atgādinām, ka vēl ir laiks līdz 30.decembrim pievienoties Jaungada skrējienam, doties gūt lieliskas emocijas un saldu balvu par dalību! LAI VISIEM STIPRA VESELĪBA UN MOŽS GARS!

376

377

378

393

394

379

380

381

382

389

383

384

385

386

 

 

 

 

357

Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem
Ved mūs pretim kādam baltam klusumam,
Aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts,
Kas mums atkal no jauna jāatrod.

Palikusi nedēļa līdz Ziemassvētkiem, un svētdien, 20.decembrī kristieši aizdegs jau ceturto adventes vainaga svecīti, kas nozīmē, ka jau pavisam drīz tiks svinēti gada baltākie un ģimeniskākie svētki - Ziemassvētki!

Ceturtā adventes svece simbolizē mieru. To sauc par Eņģeļu sveci, atgādinot par miera vēsti, ko nesa eņģeļi, dziedot par Jēzus piedzimšanu. Svētku tradīcijas cilvēkus aicina Adventes laiku pavadīt, veltot vairāk laika lūgšanai, atturībai un žēlsirdības darbu veikšanai.

Lai visiem gaišas brīvdienas, domājiet labas domas un neaizmirstiet samīļot sev tuvos!

 

 

 

 

Page 7 of 36

eklase

VISC

Go to top