skola

Visiem Daugavpils 10.vidusskolas absolventiem sirsnīgs sveiciens no jūsu skolas un skolotājiem:

https://www.facebook.com/608278542604894/videos/vb.608278542604894/444404170017072/?type=2&theater

 

 

 

447

23.janvārī visā pasaulē tiek atzīmēta Rokraksta diena (National Handwriting Day), kura ir ieviesta pēc Rakstāmpiederumu ražotāju asociācijas iniciatīvas, lai atgādinātu visiem par rokraksta unikalitāti. Šajā dienā ir skaista tradīcija: uzrakstīt īsiņu vēstulīti draugam vai atzīšanos mīlestībā, bet tas noteikti jādara ar roku.

Neskatoties uz attālinātām mācībām, Skolēnu parlaments nolēma atbalstīt ieviesto tradīciju un par godu Rokraksta dienai izsludināja Glītākā rokraksta konkursu 2.-12. klašu skolēniem, lai pievērstu uzmanību rokraksta izkopšanai un darba kultūrai. Konkursa mērķis ir apzināties rakstu kultūras lomu katra skolēna personības izveidē.

Klases stundas laikā tika piedāvāts, izmantojot sagatavoto prezentāciju, iepazīties ar dažādu latviešu rakstnieku un dzejnieku rokrakstiem, kā arī izpētīt savu rokrakstu un noskaidrot, ko par viņu stāsta rokraksts. Skolēni rakstīja labā novēlējumu saviem klasesbiedriem un skolotājiem un secināja, ka, analizējot burtu slīpumu, lielumu, formas un rakstīšanas stiprumu, var daudz interesanta uzzināt par cilvēka rakstura īpašībām. Klases audzinātājai vai klases kolektīvam jāizvēlas Glītrakstīšanas konkursa uzvarētājs, izvērtējot skolēnu uzrakstītos novēlējumus saskaņā ar izstrādātajiem kritērijiem: burtu rakstība, burtu elementu savienojumi, atkāpes tekstā, pareizrakstība, darba kultūra. Katras klases uzvarētājs tiks apbalvots ar Skolēna parlamenta diplomu.

Apsveicam Glītākā rokraksta konkursa 2021 uzvarētājus!

2.a Anastasija Bogdanova

2.b Olga Sergejeva

3.b Oļegs Puiša

4.a Dana Gržibovska

4.b Raimonds Spalvis

5.a Ksenija Tjuļkina

5.b Darina Vasiļjeva

5.c Veronika Zinovjeva

6.b Ksenija Volkova

7.a Darja Smirnova

7.b Veronika Bārtule

8.a Laura Aleksejeva

8.b Anastasija Ignatjeva

9.a Diana Šļapkina

455

456

457

458

459

460

 

 

 

 

 

435

 

Prioritāte maznodrošinātām, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm reģistrācijā uz jauniešu vasaras nodarbinātības programmu 2021 (izmaiņas datumos)

          Sākot ar februāri, jauniešiem, kuri ir deklarēti Daugavpilī, būs iespēja pieteikties uz darbu 2021.gada vasaras periodā. Reģistrācija uz nodarbinātības programmu notiks elektroniski Jaunatnes nodaļas mājaslapā jaunatne.daugavpils.lv sadaļā “Nodarbinātība”.

         Reģistrācijas datumos tika ieviestas izmaiņas, jo šogad īpaša uzmanība tiek pievērsta ne tikai daudzbērnu ģimeņu jauniešiem, bet arī jauniešiem, kuriem ir maznodrošinātas, trūcīgas ģimenes statuss. Šiem jauniešiem tiks sniegta prioritāte reģistrācijā uz vasaras darbu.

        Jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuri ir no daudzbērnu ģimenēm, reģistrācija sāksies 6.februārī plkst. 11.00 un turpināsies līdz 12.februārim (ieskaitot). 

       Jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuriem ir maznodrošinātas, trūcīgas ģimenes statuss, reģistrācija sāksies 13.februārī plkst. 11.00 un turpināsies līdz 19.februārim (ieskaitot). 

Pārējiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem reģistrācija sāksies 20.februārī plkst. 11.00 un turpināsies līdz 26.februārim (ieskaitot). 

       Visiem jauniešiem vecumā no 13 līdz 14 gadiem reģistrācija sāksies 13.martā plkst. 11.00 un turpināsies līdz 17.martam (ieskaitot). Šī vecuma jauniešiem, kuri ir no daudzbērnu ģimenēm vai ir maznodrošinātas, trūcīgas ģimenes statuss, tiks sniegta prioritāte.

        Vietu skaits jauniešu nodarbinātības programmā ir ierobežots, tajā skaitā jauniešiem no daudzbērnu, maznodrošinātas un trūcīgas ģimenes.

Papildu informācija:

Olga Jefremova

65422306

 

 

 

434

 

 

 

421

Apsveicam mūsu komandu:

                                  Nikolaju Romanceviču

                                  Artjomu Ignatjevu

                                  Azaru Redjkinu

                                  Ņikitu Radzeviču

                                  Anastasiju Tumanovsku

                                  Anastasiju Nikolajevu!

Paldies skolotājai Gaļinai Koreņevai par atbalstu un palīdzību!

 

 

 

Page 5 of 36

eklase

VISC

Go to top