Stundas novadīja Ināra Timofejeva.

1.klases - "Radošās nošu līnijas"

24

 

2.klases - "Maršs"

25

 

3.klases - "Mūzikas instrumenti. Klavieres"

26

 

 

 

 

           7.maijā 2.klašu skolēniem tika novadīta integrētā stunda matemātikā un mājturībā un tehnoloģijāspar tēmu „PAVASARIS PIEŅEMAS SPĒKĀ". Bērniem vajadzēja uzzināt, kas ir talka, risināt matemātiskos uzdevumus, saskaitīt, cik ilgi viņi kārto savu istabu, atsūtīt fotogrāfijas, kur viņi veic uzkopšanas darbus mājās vai dārzā. Skolēni labprāt pildīja uzdevumus un sūtīja fotogrāfijas.

           Stundu novadīja Olga Aširova un Tatjana Krīmiņa.

29

30

 

 

 

 

         Literatūras stundās 4.klašu skolēni izpildīja radošo darbu "Iedomājies savu mākonīti!". Izlasot Vladimira Majakovska dzejoli "Mākoņīša nerātnīši", bērni iejutās jautrā mākonīša lomā. Skolēni zīmēja, izmantojot krāsas, otas un krāsainos zīmuļus. Veidoja dzejoļa varoņus no dažādiem piemērotiem materiāliem, izmēģinot dažādas tehnikas un materiālus un, galvenais, baudīja pašu radīšanas procesu.

         Stundas novadīja Svetlana Jevstifejeva.
 
28

 

 

 

 

Stundu novadīja Anžela Iekalne.

27

 

 

 

 

 

 

 

        20.aprīlī 1.b klasē tika novadīta attālinātā mājturības un tehnoloģiju stunda par tēmu „Mārītes veidošana”.

        Skolēni saņēma stundas plānu ar norādēm, kāds ir darbam nepieciešamais materiāls, kādā secībā un ko vajag darīt. Lietā varēja likt arī savu izdomu un radošumu. Stundas gaitā skolēni mācījās dažādas veidošanas tehnikas.

        Skolēni ar prieku un radošumu izpildīja šo uzdevumu. Gala rezultāts: brīnišķīgas mārītes! Darba procesā bērni arī mācījās iekārtot un uzturēt savu darbavietu.

        Paldies visiem skolēniem un arī vecākiem, kuri iesaistījās šajā darbā!

        Stundu novadīja Irina Jastribova.

1c

 

 

 

 

           Aprīļa un maija mēnesī attālinātās mājturības un tehnoloģiju stundās 5.-9.klašu skolnieces mācijās gatavot oriģinālus un garšīgus ēdienus sev un savai ģimenei.

           Jaunietes pašas no dažādiem avotiem izvēlējās ēdienu receptes un iepazinās ar tām, noskaidroja, kādi produkti, darbarīki un piederumi ir nepieciešami ēdienu gatavošanai, rēķināja, cik maksā produkti visai ģimenei, sastādīja gatavošanas secību. Un pēc tam, ņemot vērā drošības noteikumus, gatavoja izvēlētos ēdienus, dekorēja tos, saklāja galdu pusdienām, fotografēja darba procesu un degustācijas laikā noskaidroja, kas izdevās un kas nav izdevies.

           Skolnieces strādāja nopietni, radoši un veiksmīgi. Viņas atrada interesantas un oriģinālas ēdienu receptes un gatavošanas laikā lika savos ēdienos fantāziju un dvēseli. Pēc tēmas beigšanas izveidojās recepšu galerija. Šīs receptes var izmantot ēdienu gatavošanai ne tikai mājās, bet arī mājturības un tehnologiju stundās.

           Liels paldies visām skolniecēm par padarīto radošo darbu un vecākiem par palīdzību un padomiem savām meitām!

            Stundas novadīja Jekaterina Kovaļevska.

 

9.klases - Mīklas izstrādājumu gatavošana

9a

 

 

8.klases - Mīklas izstrādājumu un piena produktu ēdienu gatavošana

8a 

 

 

7.klases - Dārzeņu ēdienu un zupu gatavošana

7a

 

 

6.klases - Dārzeņu salātu, augļu un ogu ēdienu gatavošana

6a

 

 

5.klases - Olu ēdienu un sviestmaižu gatavošana

5a

 

 

 

 

 

Page 3 of 4

eklase

VISC

Go to top