18. un 21.decembrī notika nodarbības “Karjeras pamati un profesijas izvēle” 11.klašu skolēniem. Nodarbības vadīja NVA Daugavpils filiāles karjeras konsultante Ināra Puļaho. Viņa iepazīstināja skolēnus ar NVA piedāvājumiem, ar NVA mājas lapu, ar rokasgrāmatām, kuras satur informāciju, kā sagatavoties darba intervijai, kā veiksmīgi pastāstīt par sevi, kā uzsākt darbu.

       Karjeras konsultante nosauca pieprasītākās profesijas Daugavpilī, paradīja darba devēju un jauniešu aptaujas rezultātus “10 pieprasītākās kompetences darba sludinājumos” un piedāvāja skolēniem testu “Orientācija”.

321     325

326     322

324     323

 

 

 

         21.decembrī 2.b klasē notika Jaungada maratons. Bērni saņēma vēstuli no Ziemassvētku vecīša ar dažādie uzdevumiem. Viņiem vajadzēja uzzīmēt Ziemassvētku vecīša portretu, atšifrēt Jaungada sūtījumu, atminēt Jaungada mīklas, veikt ceļojumu pa mežu ziemā, izveidot no diegiem Ziemassvētku rūķi un uzzīmēt ziemas cepuri. Notika arī interesanti konkursi un Jaungada loterija.

356    357

358    359

360    361

362

 

 

 

307

            Š.g. 15.decembrī skolā notika Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības pirmā kārta, kurā piedalījās 5.-6. klašu lasīšanas čempioni: Sofija Kuzņecova (5.a), Daniils Siņica (5.a), Iļja Kuļikovs (5.b), Viktorija Girja (5.c), Violeta Nasire (6.a), Beāta Liskina (6.a), Anželika Cirša (6.b) un Katerīna Dobrovoļska (6.b). I vietu un godu pārstāvēt mūsu skolu lasīšanas sacensībās ar citām skolām reģionālajā finālā izcīnīja Sofija Kuzņecova (skolotāja Ināra Romule).

            Apsveicam visus I kārtas finālistus un novēlam veiksmi Sofijai II kārtas sacensībās!

 338

 

 

         Š.g. 15.decembrī Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) mūsu skolai piešķīra Veselību veicinošas izglītības iestādes statusu. Skola jau gadu darbojās Nacionālajā Veselību veicinošo skolu tīklā (NVVST).

         NVVST apvienoja skolas, lai dot tām iespēju dalīties pieredzē, piedalīties dažādās veselību veicinošās aktivitātēs, gūt jaunas zināšanas un idejas par veselības veicināšanu skolā, veicināt skolēnu un skolas darbinieku veselību.

320

 

 

 

260       

       ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 15.decembrī mācību centrā “Fibra” notika profesiju meistardarbnīcas „Profesija kā svētki” 9.-12.klašu skolēniem. Šajās meistardarbnīcās piedalījās 9.b klases skolnieces.

       Skolēniem tika piedāvātas divas meistardarbnīcas, kurās dalībnieki iepazinās ar iespējām apgūt stilista un vizāžista profesijas, uzzināja, kādi ir darba pienākumi, kā norit tipiska darba diena, kā arī iepazinās ar iespējām atrast darbu šajās profesijās, tālākas izglītības iespējām un profesiju nākotni.  

       Stilists pastāstīja par dažādiem vēsturiskiem un mūsdienīgiem stiliem, par pazīstamiem stilistiem un ieteica, kā pareizi izvēlēties apģērbu un noteikt savas krāsas.

       Vizažists parādīja, kā pareizi krāsot uzacis, iepazīstināja, kā izvelēties matu krāsu un tonālo krēmu, kā uzklāt grimmu, praktiski piedāvāja skolēniem ikdienas makeupu.

         Nodarbību gaitā skolēniem pašiem bija iespēja praktiski iesaistīties aktivitātēs, veikt darbnīcu vadītāju uzdoto uzdevumus, gūstot praktiskas iemaņas un pieredzi. Dalībnieki praktiski no piedāvātājiem materiāliem izveidoja savu stilu un ievingrināja roku makeupa uzklāšanā.

340    341

342    343

344    345

346    349

347    348  

 

 

 

           18.novembrī notika Latvijas Valsts proklamēšanas 99. gadadienai veltīts 6.starptautiskais turnīrs "DAUGAVPILS KAUSS-2017" sieviešu brīvajā cīņā. Tajā 2.c klases skolniece Anastasija Petrova izcīnīja 2.vietu.
           25.novembrī "Liepājas kausā" sieviešu brīvajā cīņā Anastasija
izcīnīja 3.vietu. Apsveicam Anastasiju.

 

           15.decembrī notika "Ziemassvētku kauss-2017" sieviešu brīvajā cīņā. Apsveicam uzvarētājas:

                                 Anastasija Petrova 2.c – 1.vieta

                                 Darja Gaidele 2.c – 1.vieta

                                 Jekaterina Ivanova 2.c – 2.vieta

 308     309

 

 

Page 2 of 17

Go to top