02

Apsveicam 7.klašu komandu ar IV vietu pilsētas spēlē „Cik? Par cik? Cik reižu?”

Paldies skolotājai Olgai Vansovičai par skolēnu sagatavošanu konkursam.

 

 

 

166

              8.novembrī Skolēnu Parlamenta pārstāvju komanda piedalījās Interaktīvajā konkursā „Atkodē un atkod!”, kura tēma bija Latvijas izzināšana, gatavojoties valsts simtgadei. Skolēniem konkursa laikā jāatkodē informācija, kas bija paslēpta QR kodos, kā arī jāveic uzdevumi, kas bija saistīti ar loģisko domāšanu un zināšanām par Latvijas vēsturi, slavenībām, pilsētām un mūziku. Konkurss guvis lielu skolēnu interesi, jo tam pieteikušās 9 komandas.

              Mūsu skolas komanda „Daugavpils brašuļi” ieguva godalgotu III vietu!

             Apsveicam 11. klases skolēnus Adelīnu Deņisovu, Vlada Vasiļevski, Vladislavu Aņisimovu, Elīnu Gumarovu un Jekaterinu Vasiļjevu!

251

 

 

 

          3.novembrī 3.b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju N.Ozersku un sporta skolotāju O.Jakovļevu piedalījās Olimpiskās komitejas projekta ”Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā Valmierā. Mūsu dalībnieki ieguva 12 futbola bumbas, dāvanas, Latvijas Olimpiskās komitejas projekta “Sporto visa klase” karogu un Metodikas rokasgrāmatu.

          Skolēni ir apņēmības pilni piedalīties dažādās sporta sacensībās projekta ietvaros gan skolā, gan pilsētā, gan valstī.

164    165

 

 

 

02        

           2.novembrī mūsu skolas komanda - Edgars Gžibovskis -10.2, Daniils Feoklistovs - 11.a, Vladislavs Aņisimovs - 11.b, Vladimirs Siļčonoks 10.1 piedalījās konkursā “American Day” un ieguva diplomu.

 

 

 

02         

                2.novembrī Daugavpils 17.vidusskolā notika pilsētas mēroga konkurss-spēle “Ciemos pie Zinīša”, kurā piedalījās skolas trešo klašu skolēnu komanda - Vika Kezika – 3.a, Ksenija Volkova – 3.b, Andrejs Avkštols – 3.c un ieguva nomināciju “Visjautrākā komanda”.

                Komandu sagatavoja skolotājas T.Kozlovska, N.Ozerska, I.Laptinska.

 

 

 

166        

                10.vidusskolas komanda - Iļja Mikulovs – 10.1, Viktors Stehnovskis-Slavskis – 10.1, Daniels Cirsis – 10.2, Evita Francķeviča – 9.b piedalījās “Lāčplēša dienas piedzīvojumu sacensībās” un ieguva 2.vietu.

 267

 

 

 

Page 10 of 17

Go to top