166

          Apsveicam 4. klašu komandu (Anastasiju Gavrilovu, Jasmīnu Strazdoniku, Maksimu Iļjinu, Markusu Starku) ar pilsētas konkursā “Latvija manā sirdī” iegūto nomināciju “Interesantākā prezentācija”!

         Paldies skolotājām Aļonai Deņisovai un Diānai Streikusei par skolēnu sagatavošanu konkursam!

213    214

 

 

 

         15.novembrī 8.b klases komanda (D.Aņenkovs, E.Rogovska, V,Narovskis, M.Kupcova, K.Isājeva, D.Bogdanova) piedalījās pilsētas spēlē-konkursā “Skatiens pagātnē”.

         Skolēniem bija jāveic 5 uzdevumi, kas bija saistīti ar Latvijas, Latgales un Daugavpils vēsturi.   Komanda bija jāstrādā ar vecām Daugavpils fotogrāfijām, videomateriāliem.

         Mūsu komanda ieguva pateicību par piedalīšanos konkursā!

 211

 

 

166

         14.novembrī sporta stundā 2.c klasē notika Lāčplēša dienai veltīts konkurss. Zēniem bija iespēja nodemonstrēt savu spēku un veiklību dažādos konkursos. Meitenes aktīvi atbalstīja klasesbiedrus. Stundas beigās dalībnieki saņēma diplomus un balvas. Stundu novadīja sporta skolotājs Andrejs Domanins un klases audzinātāja Alla Kazačonoka.

218     219

220    221

 

 

 

          Mūsu skolas 8.b klases skolēns Artemijs Filimonovs piedalījās Latvijas čempionātā grieķu-romiešu cīņā un izcīnīja 1.vietu. Apsveicam!

191  

 

 

 

 

 

 

 

   

190    189

 

 

 

 166         

          Pilsoniskuma nedēļas ietvaros skolā tika organizētas lekcijas par aizsardzības nozares aktualitātēm. 7.-8.klašu skolēniem lekciju vadīja Jaunsardzes pārstāvji, mūsu vidusskolēni Maksims Kaščejevs, Adrians Libiņš un Pāvels Terentjevs. 10.novembrī notika 9.-10.klašu skolēnu tikšanās ar Daugavpils Zemessardzes 34.Artilērijas bataljona pārstāvjiem, bet 13.novembrī skolā viesojās un tikās ar 11.-12.klašu skolēniem Aizsardzības ministrijas pārstāvji. Skolēni iepazinās ar Latvijas aizsardzības spējām, Latvijas dalību NATO, sabiedroto spēku klātbūtni Latvijā, kā arī ar iespējām iesaistīties Jaunsardzē, Zemessardzē un Nacionālo bruņoto spēku profesionālajā dienestā.

 

 

 

166

11.novembra pēcpusdienā vecāko klašu skolēni kopā ar citu pilsētas mācību iestāžu un organizāciju pārstāvjiem piedalījās Lačplēša dienai veltītajā lāpu gājienā pa pilsētas ielām.

223    222

224    225

 

 

Page 8 of 17

Go to top