Decembrī ir laiks domāt par ziemu, Ziemassvētkiem, eglīti. Bet svētku priekšvakarā gribētos izveidot kaut ko īpašu, lai darītu prieku radiem un tuviniekiem. Piemēram, var izgatavot Jaungada rotājumu. Krāsains rotājums ir ne tikai oriģināla dekorācija eglītei, bet arī grezna svētku dāvana.

       Jau dažus gadus mājturības un tehnologiju stundās 8.klašu meitenes iepazīstas ar dīvainu rokdarbu tehniku “Artišoks”. Savu nosaukumu šī tehnika ieguva pateicoties līdzībai artišoka augļiem. No satīna lentēm un rotājumiem meitenes savām rokām izgatavoja spilgtus Jaungada čiekurus un rotāja neparastu eglīti.

       No 12.decembra līdz 21.decembrim Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē notika 8.-9.klašu skolnieču Jaungada darbu izstāde “Čiekuri. Citi.”, kur varēja apskatīt mūsu eglīti.

       Eksperimentējot ar dažādām krāsām un rakstiem, var pārveidot Jaungada skaistuli, glīti apģērbjot to ar pašdarinātajiem rotājumiem.

620    621

 

 

 

 

       Pasākums "Ziemassvētku paldies" - tas ir veids, kā var pateikties skolēniem un viņu vecākiem par centību, ieguldīto darbu, radošumu, atsaucību. 

       Jau tradicionāli 13.decembrī skolas aktu zālē siltā, draudzīgā atmosfērā, ar klātiem galdiem un skanot dažādiem priekšnesumiem tika godināti labākie skolas skolēni. Uz pasākumu tika aicināti skolēnu vecāki, lai arī viņi varētu saņemt pateicības vārdus par savu bērnu labo audzināšanu un lepoties ar saviem bērniem.

       Paldies vārdus sakām  arī Inārai Timofejevai, Nataļjai Ozerskai, Jekaterinai Kovaļevskai.

608    609

610    611

612    613

616    615

614    617

Vairāk fotogrāfiju sk. sadaļā "Fotogalerija" 

 

 

          Ziemassvētki ir brīnumu laiks. Tie nepagāja garām arī mūsu skolai. 13.decembrī uzcītīgākie sākumskolas skolēni: Arina Isajeva - 1.b, Maksims Litvinčuks - 2.a, Anželika Sokolova - 2.b, Daniela Staceviča - 3.a, Jekaterina Konopļova - 3.b, Iļja Borovkovs - 3.c, Jūlija Muratova - 3.c, Ksenija Stagoršne - 4.a, Anna Šostaka - 4.b, Darja Dorofejeva - 4.c - apmeklēja Daugavpils teātri, kur noskatījās fantastisku muzikālo pasaku "Pelnrušķīte"pēc Jevģenija Švarca motīviem, ko parādīja estrādes kursa absolventi un studenti no Sankt-Pēterburgas. Tāpat kā pasakas varone, arī mūsu skolēni bija apbalvoti par savu uzcītību.

619

 

 

 

260

         Šī gada decembrī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ”Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros mūsu skolā notika nodarbību cikla “Domā plašāk!” pasākumi, kuros tika aicināti piedalīties 7.a un 8.b klases skolēni. Pasākumus vadīja personības izaugsmes trenere Daina Kriviņa. Skolēni iepazinās ar darba tirgus iespējām un ar tajā nepieciešamajām zināšanām un prasmēm. Ar praktisko uzdevumu palīdzību viņi varēja izpētīt un apzināties savas spējas, intereses un stiprās puses. Skolēni mācījās izvirzīt un sasniegt mērķus, domāja, par kādu profesiju pārstāvjiem viņi vēlas kļūt, kādas īpašības un prasmes tam ir nepieciešamas un kādas vēl ir jāattīsta.

624    622

623    625

626    627

 

 

 

 

Apsveicam bioloģijas olimpiādes 2.posma (pilsētas posma) laureātus!

Anna Šatreviča 9.a - 1. vieta

Karina Ivanova 10. -  2.vieta

Aļona Radziloveca 11./2. -  atzinība

Paldies skolotājai Gaļinai Koreņevai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

 

 

 

Page 7 of 27

eklase

VISC

Go to top