02

          Daugavpils Pilsētas Bērnu un Jauniešu centā “Jaunība” 1.martā notika pilsētas skolēnu skatuves runas konkurss, kurā piedalījās mūsu skolas skolēni un Gļebs Pušņakovs, Elīna Vīksne, Markuss Starkus izcīnīja 2.vietu.

          Paldies skolotājām Olgai Aširovai, Diānai Streikusei, Marinai Halimonei un Natālijai Mihailovai par skolēnu sagatavošanu konkursam.     

577

 

 

     1.martā visā pasaulē tiek atzīmēta Komplimentu diena.

     Svešvārdu vārdnīcā ir teikts, ka kompliments ir uzslava, cildinājums, parasti, lai glaimotu un izpatiktu. Taču, ja cilvēks komplimentu saka nesavtīgi un patiesi, tas sagādā otram prieku.

     1.martā skolēnu parlaments piedāvāja griezt Komplimentu ratu un laimēt komplimentu katram skolas audzēknim, pedagogam un darbiniekam.

     Svinēsim šo dienu jautri, sakot komplimentus un uzslavējot, jo katrs cilvēks alkst dzirdēt siltus vārdus un uzslavas!

 

567    568 
 
569     573

571     570

574     575

 

 

 

02

         Apsveicam 7.klašu skolēnu komandu - Viktorija Kovaļova (7.b), Olga Jefimova (7.b), Renāts Steļmačonoks (7.a), Oleg Melnik (7.a) – pilsētas jauno dabaszinātnieku spēles – konkursa “Per aspera ad astra” 3.vietas ieguvējus. Komandā spēks!!!

         Paldies skolotājai Gaļinai Koreņevai par skolēnu sagatavošanu konkursam.

 

 

 

02

        Apsveicam DBJC “Jaunība” tehniskās modelēšanas konkursa “Mācies darot” laureātus: Vladislavs Lavrens (2.b) – 2.vieta, Jegors Lomašs (1.a) – 3.vieta.

        Malači puikas!

 

 

 

         17.februārī Jūrmalā notika Latvijas čempionāts ziemas airēšanā uz trenažieriem. Mūsu skolas skolniece Evita Franckeviča 9.b savā vecuma grupā 16 dalībnieču konkurencē cīnījās par Latvijas čempiones titulu un ieguva 2.vietu.

         24.februārī Kauņā (Lietuvā) notika Starptautisks turnīrs airēšanā iekštelpās uz ergometriem “Concept2”. Turnīrā veiksmīgi piedalījās arī mūsu skolas 9.b klases skolniece Evita Franckeviča, iekļūstot finālā, kā arī iegūstot kausu un zelta medaļu.

548    549

 

 

 

         28.februārī Daugavpilī notika 17.kausa izcīņas atlases sacensības skolu komandām, kurās Daugavpils 10.vidusskolas komanda (Kristīne Pankova 9.b, Elina Boroņenko 9.a, Ksenija Majakova 9.b, Alina Grigorjeva 6.b, Alisa Andrejeva 8.b Katerīna Dobrovoļska 6.b) 4.grupā meitenēm izcīnīja 3.vietu.

572

 

 

 

Page 6 of 28

Go to top