02

         7.martā Daugavpils 16.vidusskolā tika organizēta matemātikas pēcpusdiena – “Skaitļa svētki”, kur piedalījās arī mūsu skolas 5.- 7. klašu komanda “Marika” (Sofija Kuzņecova - 5.a, Gabija Bertulīte 5.b, Violeta Nasire 6.a, Vlads Rumjancevs 6.a, Oļegs Melniks 7.a, Olga Jefimova 7.b).

         Dalībniekus sagatavoja skolotājas A.Volkova, N.Rimoviča, O.Vansoviča.

 

 

 

         2.martā Daugavpils 9.vidusskolā notika jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekta “Izzināt. Pieredzēt. Rīkoties. Dalīties” reģionālais noslēguma forums “Tie esam mēs!” (Projektu īsteno izglītības attīstības centrs ar Britu Padomes atbalstu)

         Daugavpils reģionālajā forumā projektā gūtajā pieredzē dalījās Viļakas Valsts ģimnāzija, Špoģu vidusskola, Daugavpils 9.,12. un 10.vidusskola.

578   579

580   581

         Lūk, ko par šo forumu raksta izglītības atbalsta centra mājas lapā:

Lasīt tālāk ...

02

        Krievu valodas olimpiādē 5.klašu skolēniem (pilsētas posms) piedalījās Maksims Šerskis (5.b) un ieguva atzinību.

        Paldies skolotājai Viktorijai Vaivodei.

 

 

 

02

        2.martā Krievu kultūras centrā notika dzejnieka, dramaturga un tulkotāja Borisa Zahodera simtgadei veltīts daiļlasītāju konkurss. Tajā veiksmīgi piedalījās arī mūsu skolas 1.klašu skolēni - Konstantins Kālans un Ksenija Afoničkina. Viņi ieguva 3. vietu.

 

 

 

260

        Š.g. 1.martā 9.klašu skolēni Maksims Murašovs, Ņikita Bogdanovs, Alina Turbina un Diana Šinkova piedalījās meistarklasēs – darbnīcās ,,Iepazīsim apkalpojošo sfēru profesijas!" Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

        Prezentācijas laikā dalībnieki ieguva pilnu informāciju par mācībām Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā un darba iespējām apkalpojošo sfēru jomā.

        Pēc prezentācijas darbojās dažādas radošas meistarklases – darbnīcas, kurās nākamie konditori, pavāri, bārmeņi un pārdevēji stāstīja par speciālistiem nepieciešamajām rakstura īpašībām, prasmēm un darba apstākļiem un demonstrēja savas profesiju prasmes. Pēc demonstrējumiem skolēni varēja izmēģināt savas prasmes bezalkoholisko kokteiļu, kūkas un veselīga, garšīga deserta pagatavošanā un noformēšanā, kā arī praktiski darboties ar mūsdienīgām kases sistēmām un elektriskajām svaru iekārtām.

605   606

607   608

609   610

613   611   612

 

 

 

02

          Apsveicam Latviešu valodas olimpiādes mazākumtautību skolu 5. -6. klašu skolēniem laureātus: Sofija Kuzņecova (5.a) – 3.vieta, Irīna Šinkarenko (6.b) – 3.vieta.

          Paldies skolotājām Inārai Romulei un Ingai Capānei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

 

 

 

Page 5 of 28

Go to top