Šajā mācību gadā 3.b klase piedalās valsts projektā “Sporto visa klase”. Skolēniem ir 3 fakultatīvās nodarbības sportā – kopējā fiziskā sagatavotība, futbola elementi un nodarbības svaigā gaisā. Aprīlī notiks sacensības trijās jomās (sportā, sekmēs un labajos darbos) starp visām projektā iesaistītajām komandām vispirms pa novadiem, tad valsts mērogā.

         Sestdien, 9.decembrī skolas zālē pulcējās daudz cilvēku. Notika ģimeņu sporta svētki.

         Pēc skolas direktores uzrunas notika oficiālā projekta “Sporto visa klase” atklāšana. Skanot Olimpisko spēļu himnai, tika pacelts projekta karogs. Tas tika uzticēts sporta skolotājai Olgai Jakovļevai un klases kapteinim Franckevičai Janai.

         Pasākumā piedalījās arī ciemiņi-grupa “Kangoo Discovery”, vadītāja Jevgenija Jakimoviča, mūsu skolas 11. klases skolnieces Viktorija Ļahovska, Jūlija Dočkina un Elīna Maskaļova izpildīja aerobikas kompozīciju.

         Pēc iesildīšanās sākās sacensības. Komandu sastāvā bija skolēni un viņu vecāki. Lozēšanas rezultātā vienas ģimenes locekļi bija dažādās komandās. Sacensības bija gan individuālas, gan pāros.

        Ļoti aktīvi iesaistījās līdzjutēji, kas veicināja sacensību ātrumu.

        Bija ‘’Seniori – līdzjutēji’’ – skolēnu vectētiņi un vecmāmiņas, arī “Juniori – līdzjutēji”- skolēnu jaunākie brālīši un māsiņas, tika atzīmēta arī skaitliski vislielākā ģimenes komanda.

       Šie ģimenes sporta svētki pildīja ar optimismu un možumu visus dalībniekus un līdzjutējus. Vecāki un bērni varēja pavērot viens otru no malas, novērtēt, ko jau prot un kādas prasmes vēl jāapgūst. Tādi pasākumi saliedē cilvēkus, māca sadarboties, atklāj jaunas spējas un iespējas.

 

 

 

 

02

Starptautiskajā Puškina daiļradei veltītajā olimpiādē 11.a klases skolniece Jekaterina Vasiļjeva ieguva atzinību. Apsveicam!

Paldies skolotājai Jeļenai Žagarei par Jekaterinas sagatavošanu konkursam.

 

 

 

02

Apsveicam 40.valsts olimpiādes bioloģijā 9. -12. klašu skolēniem (pilsētas posms) laureātus:

Evita Franskeviča 9.b – 3.vieta

Akvelina Boikina 9.b – 3.vieta

Jūlija Grigorjeva 9.a - 3.vieta

Viktorija Ļahovska 11.a – atzinība

Paldies skolotājai Gaļinai Koreņevai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

 

 

         7.decembrī 5.klašu komanda piedalījās pilsētas dabaszinību un matemātikas interaktīvajā spēlē „Jaunais pētnieks” un izcīnīja 1.vietu. Apsveicam Sofiju Kuzņecovu (5.a), Daniilu Harlamovu (5.a), Viktoriju Abumovu (5.b), Gabiju Bertulīti (5.b) un Iļju Kuļikovu (5.b).

         Paldies skolotājām Nataļjai Rimovičai un Irīnai Laptinskai par skolēnu sagatavošanu pasākumam.

295

 

 

 

260       

        ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 12. decembrī skolēniem bija iespēja piedalīties meistardarbnīcā „Profesija kā svētki”, kas notika mācību centrā “Fibra”. Tajā piedalījās Katerīna Dobrovoļska 6.a, Violeta Kreipāne 5.c, Rita Rogoļeva 5.c, Gabija Bertulīte 5.b, Viktorija Maskaļonoka 5.a.

           Meitenes iepazinās ar   friziera un florista profesijām, kā arī uzzināja modes aktualitātes un trendus šajā sezonā. Laimējās arī pabūt modeļu lomā franču bizīšu pīšanas praktiskajā nodarbībā.

           Floristikas profesijas pārstāve pastāstīja par savu radošo darbu.Tālāk visas pasākuma dalībnieces iesaistījās praktiskā nodarbībā, kuras laikā veidoja savas Ziemassvētku kompozīcijas.

           Meitenes ne tikai uzzināja, kur var apgūt šīs profesijas, kādas ir tālākās izglītības iespējas, kādas ir darba iespējas šodien un to perspektīve nākotnē, bet, praktiski darbojoties guva priekšstatu par darbā nepieciešamajām zināšanām, prasmēm un iemaņām.

296    297    298

299    300    301

 

 

 

Page 4 of 17

Go to top