36

        Pateicamies Jelizavetai Jelaginai par piedalīšanos skatuves runas konkursā "Zelta sietiņš". Paldies par atbalstu un palīdzību latviešu valodas skolotājai Ingai Capānei.

 

 

 

36

         Apsveicam mūsu sportistus par izcīnīto 3.vietu Daugavpils pilsētas skolēnu sporta spēļu sacensībās futbolā.

       Komandas sastāvs: Daniils Pavļukevičs 10.a

                                         Ivans Terentjevs 12.a

                                         Dainis Sibirjanovs 12.a

                                         Ņikita Kovaļkovs 11.2

                                         Aleksejs Bočkarjovs 10.a

                                         Deniss Volkovs 12.a

                                         Roians Vasiļjevs 10.a

                                         Vladislavs Vasiļevskis 12.b

                                         Vladislavs Aņisimovs 12.b

          Paldies sporta skolotājiem!

59

 

 

 

36

          13.septembrī mūsu skolas 6.a un 6.b klases skolēni tikās ar Jaunsardzes kustības pārstāvi. Skolēnus iepazīstināja ar organizācijas vēsturi, mācību programmu, kā arī mācību procesa organizēšanu. Jaunsardzes kustībā var darboties ikviens, kurš grib iegūt jaunus draugus, atbrīvoties no garlaicības, norūdīties un piedalīties aizraujošos pasākumos. Tā ir lielākā valsts finansētā bērnu un jauniešu kustība Latvijā. Skolēni saņēma žurnālus un bukletus, kuros ir sīkāka informācija par šīs kustības darbību un pieteikšanās noteikumiem.

48    49

                                            50

 

 

 

36

          Septembris ir notikumiem bagāts mēnesis. Tieši šajās dienās visā Latvijā atzīmē dzejas dienas. Nepagāja garām šim notikumam arī mūsu skola. Otrdien, 11.septembrī skolā notika integrētās dzejas stundas. Šajās stundās skolēni varēja iepazīties ar mūsdienu dzejnieku darbiem, atcerēties Raiņa un Aspazijas dzejas rindiņas, skaisti un izjusti lasīt savu mīļāko autoru dzejoļus, un uz brīdi paši varēja kļūt par dzejniekiem, sacerot nelielus dzejoļus un piecrindes.

46    47

                      35    36

34    37

43    44

42    45

 

 

36

         Otrajā septembra svētdienā daudzās valstīs atzīmēja Tēvu dienu. Arī mūsu skolā notika dažādi pasākumi, veltīti šai dienai. Sākumskolas skolēni mājturības un tehnoloģiju stundās piedalījās meistardarbnīcās un noformēja izstādes „Ūsu parāde”, „Cepuru balle” un „Kaklasaišu karnevāls”. 1.klašu skolēnu tēvi bija uzaicināti aktīvi līdzdarboties atraktīvajā pasākumā „Esmu pirmklasnieks!”, 5.klašu skolēni vizuālās mākslas stundās izgatavoja pastkartes „Es savam tētiņam”, bet 5.-6.klašu skolēnu tēvi tika uzaicināti kopā ar bērniem piedalīties Sporta dienas aktivitātēs Stropu estrādē. 4.klašu skolēni kopā ar tēviem Eiropas Sporta nedēļas ietvaros piedalīsies jautrajos startos „Dēli un tēvi”, bet 7.klašu skolēni ar tēviem – atjautības stafetēs „Dižais tētis”.

40    38

39    41

 

 

36

       Uzposušies un satraukti bērni ar saviem klašu audzinātājiem atnāca uz svētku pasākumu.

       Pirmklasnieki nodemonstrēja savas zināšanas, prasmes un atjautību. Visiem bērniem bija vēlēšanās veikt piedāvātos uzdevumus.

       1.a klases audzinātāja Olga Aširova trešo reizi ievedīs pirmklasniekus „zināšanu pasaulē”, savukārt 1.b klases skolotāja Tatjana Krūmiņa to darīs jau astoto reizi. Lai šis brīnišķīgais ceļojums „zināšanu pasaulē” ir veiksmīgs, lai piemiņas medaļas „10.vidusskolas pirmklasnieks” pēc 12 gadiem pārvēršas zināšanu zelta medaļās, kā to savā uzrunā teica mācību daļas vadītāja Marija Goģe.

       Vecāku skatienos staroja mīlestība, ieinteresētība, vēlme atbalstīt. Lai šī uguntiņa nenodziest visu mācību laiku!

28    29

30    31

 

 

 

 

Page 26 of 27

eklase

VISC

Go to top