1

       Tuvojoties Baltijas ceļa trīsdesmitgadei, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs aicināja bērnus un jauniešus piedalīties vizuālo darbu konkursā “Joprojām stāvu Baltijas ceļā”, parādot, ko viņiem nozīmē Baltijas ceļa ideja.

       Tika izveidoti 69 darbi!

       22. augustā visus darbus bija iespējams aplūkot Latvijas Nacionālās bibliotēkas I.Ziedoņa zālē, starptautiskās konferences “Baltijas ceļš. Turpinājums” ietvaros.

       Mūsu skolas skolēni arī piedalījās šajā konkursā. Un rezultāti ir šādi:

6.–7. klases

       1. vieta – Jūliāna Ivaņonoka, Violeta Nasire “1989. gada 23.augusts. 19.00. Neatkarības Renesanse”;

8.–9. klases

       1. vieta – Viktorija Kovaļova, Dominika Vasiļjeva “Sajūdis, Rahvarinne, Latvijas Tautas frontes gredzens”;

10.–12. klases

       1. vieta – Viola Ambrosova “Neatkarības skaņas”,

       2. vieta – Daniela Salogube “Spēks vienotībā”.

Paldies skolotājai Renatai Repinai par atbalstu!

1429     1428   

1430     1431

 

 

 

             8.-9.jūnijā Daugavpils svinēja savu 744.dzimšanas dienu. Svētku programmas "Daugavpils - mana pils" ietvaros notika Daugavpils pilsētas svētku gājiens, kurā piedalījās arī mūsu skolas skolotāji un skolēni. Gājiena laikā valdīja jauka, draudzīga svētku atmosfēra.

1423    1424

1425

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          

         1.jūnijā mūsu skolnieces piedalījās pilsētas lietišķās un vizuālās mākslas svētkos “Daba un dvēsele” Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas ietvaros.

         Svētku laikā dalībnieki divu stundu garumā darbojās dažādās radošās darbnīcās, kur varēja izgatavot dažādus suvenīrus un rotaļlietas aplikācijas, izšūšanas, floristikas, mezglošanas, zīmēšanas u.c. tehnikās.

         Svētkos piedalījās:

                               Nika Grudiņina 6.a

                               Darija Ivanova 6.a

                               Gabija Bertulīte 6.b                              

                               Sofija Bogdanoviča 6.b

                               Sabina Strogonova 6.b

         Paldies meitenēm par piedalīšanos svētkos!

         1427

 

 

 

 

           Š.g.14.maijā Latviešu Kultūras centra Lielajā zālē tika sumināti 2018./2019.mācību gada starptautisko, valsts un novada olimpiāžu un konkursu, mūzikas pasākumu, sporta un interešu pasākumu laureāti, 15.maijā Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē – 2018./2019.mācību gada starptautisko, valsts un novada olimpiāžu un konkursu, mūzikas pasākumu, sporta un interešu pasākumu laureātu pedagogi. 23.maijā Vienības pamatskolā notika sākumskolas skolēnu - pilsētas olimpiāžu uzvarētāju un skolotāju godināšana. Šajā mācību gadā ar ievērojamiem sasniegumiem valsts un novada konkursos var lepoties arī mūsu skolas audzēkņi un viņu pedagogi.

Sofija Bogdanoviča 6.b - atzinība 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē tekstila tehnoloģijās 6.-9.klasei “Mēs - Latvijas nākotnei”.

Sofja Murdasova 8.a - atzinība 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde tekstila tehnoloģijās 6.-9.klasei “Mēs - Latvijas nākotnei”.

Latvijas skolēnu 71.spartakiādē vieglatlētikā „Pamatskolu kauss” mūsu skolas zēnu komanda, parādot savu cīņas sparu un uzvaras tieksmi, izcīnīja I vietu.

Latvijas izglītības iestāžu koru konkursā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 5.-12.klašu koris ieguvis I pakāpi.

Ksenija Volkova 4.b - 2.vieta Latgales reģiona 16.atklātajā olimpiādē 4.klašu skolēniem.

Daniils Ivanovs 4.a - 2.vieta Latgales reģiona 16.atklātajā olimpiādē 4.klašu skolēniem.

Andrejs Mištovts 4.c - atzinība Latgales reģiona 16.atklātajā olimpiādē 4.klašu skolēniem.

Veronika Zinovjeva 3.c1.vieta pilsētas atklātajā matemātikas olimpiādē 3.klašu skolēniem; 3.vieta pilsētas latviešu valodas olimpiādē 3. - 4.klašu skolēniem.

Matvejs Šatrevičs 3.b 2.vieta pilsētas atklātajā matemātikas olimpiādē 3.klašu skolēniem.

              

            Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Goda rakstu par nozīmīgu ieguldījumu darbā ar talantīgajiem skolēniem saņēma

vizuālās mākslas skolotāja Inga Vasiļjeva,

mājturības un tehnoloģiju skolotāja Jekaterina Kovaļevska,

mūzikas skolotāja Ināra Timofejeva,

sporta skolotājs Andrejs Domaņins,

sākumskolas skolotājas Anžela Iekalne, Tamāra Kozlovska, Nataļja Ozerska, Irina Laptinska, Alla Kazčonoka un latviešu valodas skolotāja Valentīna Masaļska.

             Olimpiādēs un konkursos gūtie panākumi skolēniem ir snieguši pārliecību par savām zināšanām, pedagogiem – gandarījumu par ieguldīto darbu, kā arī sekmējuši Daugavpils 10.vidusskolas vārda popularizēšanu. Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu.

1398

 

 

 

 

298

           Iniciatīvas "Latvijas Skolas soma" ietvaros 30.maijā 3.c klases skolēni apmeklēja ZINOO centru. Pirms ZINOO centra apmeklēšanas dabaszinību stundās skolēni veica dažādus eksperimentus ar magnētu, ūdeni, gaisu u. c., vizuālās mākslas un mājturības stundās izmēģināja sevi celtnes konstruēšanā no papīra. Klases telpā tika organizēta darbu izstāde "Augstceltne". ZINOO centrā skolēniem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā “Augstceltne”. Nodarbības laikā viņi strādāja grupās un veidoja augstceltnes maketu. Lielu interesi radīja interaktīvo eksponātu ekspozīcija, kur bija iespēja izmēģināt un padarboties pašam. Ar centra speciālistu atbalstu un izskaidrojumu skolēni padziļināja savas zināšanas un praksē izmēģināja, kā zinātniski pamatoti darbojas un redzamā un neredzamā veidā atklājas daudzas ikdienā lietojamas lietas. ZINOO centra apmeklējums un darbošanās ar eksponātiem bija izzinoša un ļoti lietderīga. Pēc ZINOO centra apmeklēšanas klases stundā bērni rakstīja savus iespaidus.

1417    1418

1419    1420

                                           1421

 

 

 

 

1397

           Latvijas Republikas skolēnu spartakiāde vieglatlētikā, četrcīņa, notika Koknesē 30.maijā. Sacentās zēni un meitenes, kuri dzimuši 2005.-2006.gadā. Mūsu skolēni ieguva 1.vietu pilsētā, un tāpēc viņiem bija iespēja piedalīties Latvijas spartakiādē. Meitenes ieguva 6.vietu, bet zēni līdz pēdējam startam cīnījās par 1.vietu. Rezultātā, zaudējot 30 punktus, ieguva 2. vietu. Personiskajā ieskaitē Emīls Mihejevs (7.b) ieguva 6.vietu, Maksims Nevļevs (7.b) ieguva 3.vietu.

1405     1404

1403    1402

1401    1400

 

 

 

Page 1 of 44

eklase

VISC

Go to top