27.februārī 10.-12.klašu skolēni apmeklēja 21.starptautisko izglītības izstādi “Skola - 2015” un izstādi “Latvijas grāmatu svētki - 2015”, kuras notika Starptautiskajā izstāžu centrā Ķipsalā, Rīgā.

Lasīt tālāk ...

Anna Šatreviča (5.a) ieguva 2.vietu pilsētas olimpiādē matemātikā! Apsveicam!

Paldies par atbalstu skolotājai Olgai Snitko!

 

 

Apsveicam Inetu Vaivodi (12./2) ar 1.vietu Latviešu valodas aģentūras radošo darbu konkursā „Mani septiņjūdžu zābaki stāv kaktā ar putekļiem apklāti”!

Paldies par atbalstu skolotājai Marijai Goģei!

 

 

Pirms 30 gadiem Daugavpils 10.vidusskolai tika uzbūvēta jauna, tiem laikiem moderna un neparasta skolas ēka, pilsētas kartē parādījās jauna adrese – Tautas iela 11. Līdz tam gandrīz 30 gadus Daugavpils 10.vidusskola „dzīvoja” tagadējā J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēkā, kura 1984.gadā pilsētas lielākajai skolai kļuva par šauru.
Š.g. 20.februārī Daugavpils 10.vidusskolas kuplā saime sanāca kopā, lai nosvinētu īpašu jubileju – skolas ēkas 30.dzimšanas dienu.

Lasīt tālāk ...

Š.g. 19.februārī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Daugavpils 10.vidusskolu un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) organizēja izglītojošas lekcijas Daugavpils vispārizglītojošo skolu skolēniem un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja izvēlēties un iepazīt 8 fakultāšu 11 dažādas izglītojošu lekciju tēmas. Piedaloties organizētajās lekcijās, skolēniem vienlaikus bija iespēja iepazīties ar 11 pasniedzējiem un studentiem no RTU. 

Lasīt tālāk ...

Lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmiju un karjeras iespējām farmācijas nozarē, uzņēmums „Grindeks” jau sesto gadu organizē „Profesiju dienas skolēniem”. Šogad atsaucība bija īpaši liela - dalībai projektā pieteikušies 160 vidusskolēni no 32 Latvijas pilsētām un novadiem. Daugavpils 10. vidusskolas 12. klases skolnieks Robins Šnēgass ir to 40 jauniešu vidū, kurus, izvērtējot atsūtītās pieteikuma vēstules, uzņēmums aicināja piedalīties projektā.

Lasīt tālāk ...

Page 9 of 18

eklase

VISC

Go to top