375

          Šogad jauniešiem vecumā no 13 līdz 14 gadiem reģistrācija uz darbu 2018.gada vasarā notiks elektroniski, nevis pie sociālajiem pedagogiem savās skolās, kā bija iepriekš. Reģistrācija sāksies jau 3.februārī plkst. 11.00 Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas mājaslapā https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/darbs. Reģistrēties būs iespējams līdz 15.februārim.


        Jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem elektroniskā reģistrācija sāksies 24.februārī plkst. 11.00 Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas mājaslapā https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/darbs. Reģistrēties būs iespējams līdz 8.martam. 
Jau iepriekš būs pieejama pieteikuma anketa, ar kuru varēs iepazīties pirms reģistrācijas sākuma. Reģistrācijas dienā OBLIGĀTI ir jāatjauno mājaslapa, lai lejā zem veidlapas parādītos norāde “SŪTĪT”. Neatjaunojot mājaslapu, norāde neparādīsies un nebūs iespējas nosūtīt savu pieteikumu.

          Informācija pieteikuma aizpildīšanai:
1. Reģistrācija ir pieejama tikai jauniešiem, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Daugavpilī.
2. Piesakoties nodarbinātības programmai jauniešiem vecumā no 13 līdz 14 gadiem, pretendenta vecumam uz 1.jūniju ir jābūt ne mazāk kā 13 gadi un ne vairāk kā 14 gadi. Savukārt nodarbinātības programmai jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, pretendenta vecumam uz 1.jūniju ir jābūt ne mazāk kā 15 gadi un ne vairāk kā 19 gadi. Vecuma neatbilstības gadījumā elektroniska reģistrācija nebūs pieejama.
3. Īpaša uzmanība jāpievērš personīgās informācijas datu aizpildīšanā (vārds, uzvārds, personas kods). Ja tiks pieļautas kļūdas, pieteikums tiks noraidīts.

        Tiem jauniešiem, kuriem nebūs pieejas datoram, 3.februārī (sestdien) no plkst. 11.00 līdz 13.00 un 24.februārī no plkst. 11.00 līdz 13.00 Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas telpās (Saules ielā 5a) būs nodrošināta pieeja datoriem, kur paši jaunieši varēs reģistrēties vasaras nodarbinātības programmas sistēmā.
         Reģistrēšanās Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas telpās nedod priekšrocības.
         Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 65422306, mob. 27096500.

 

 

 

eklase

VISC

Go to top