Ziemassvētki ir laiks, kad cilvēki izrāda īpašas rūpes par tiem, kam klājas sliktāk nekā viņiem pašiem. Tas ir laiks, kad devējs kļūst bagātāks, bet saņēmējs var izjust, ka viņš rūp citiem cilvēkiem.

         21.decembrī uzņēmuma "Dautkom" pārstāvji saņēma mūsu skolas 1. - 4.klašu skolēnu 
savākto "Prieka kasti" - Ziemassvētku dāvanas mazajiem Daugavpils reģionālās slimnīcas pacientiem. Skolēni saviem vienaudžiem dāvināja gan rotaļlietas, gan grāmatas, gan prāta spēles. Dāvanas aizceļoja pie slimnīcas pacientiem kopā ar sirsnīgiem veseļošanās vēlējumiem. Šī "Dautkom"  labdarības akcija sasaucas ar skolas realizētā ES programmas Erasmus+ skolu stratēģiskās partnerības projektu "
Mēs vēlamies ar brīvprātīgo darbu veidot labāku pasauli”  „WE WANT TO VOLUNTEER TO MAKE THE WORLD A BETTER PLACE”.

       Projekta ietvaros tika vākti ziedojumi (segas, barība) arī  Daugzvpils dzīvnieku patversmei un dzīvnieku patversmei „Otrās mājas”.

      Šajā pat dienā tika nodots Ziemassvētku sveiciens   Daugavpils neredzīgo biedrības ciemata maznodrošinātajiem iedzīvotājiem – 64 dāvanas, kurās bija 5. – 12.klašu skolēnu adītās zeķes, cimdi, šalles un cepures. Skolēni ir pārliecināti, ka viņu sarūpētās dāvanas sasildīs ne tikai rokas vai kājas, bet noteikti sildīs arī saņēmēju sirdis.

       Paldies visiem, kas piedalījās šajās akcijās un sniedza Ziemassvētku brīnumu citiem!

318    319

317

314   315   316

 

 

 

Go to top