13

Jau vairākus gadus Latvijas Radio 2 ir Lielās talkas oficiālais radio, atbalstot projekta īstenošanu un Latvijas iedzīvotāju līdzdalību vides sakopšanā, atveseļošanā un labiekārtošanā. Šogad Lielā talka notiks jau 13. gadu pēc kārtas. 12 gadu garumā Lielās talkas kustībā iesaistījušies vairāk nekā pus miljons dalībnieku.

Lielā Talka šogad 16.maijā tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu, kas nozīmē arī vairāk individuālo talkas vietu pieteikumu.

Līdz ar to Lielā Talka aicina cilvēkus doties talkot šādi:

SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārti;

DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji”, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;

ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.

Valsts prezidents un Lielās Talkas patrons Egils Levits, kurš piedalīsies Lielajā Talkā Valkas pusē pie Igaunijas robežas Žuldiņos, aicina iedzīvotājus, kā ikkatru gadu, izvēlēties savu talkas vietu, sakopt un labiekārtot mūsu Latviju, taču šogad saskaņā ar spēkā esošajiem valdības noteiktajiem piesardzības pasākumiem.

Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt

Latviju tīrāku un sakoptāku! Mēs nedrīkstam arī aizmirst, ka mūsu pienākums ir būt veseliem, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus,

pietiekami daudz laika pavadīt svaigā gaisā,

kā arī saglabāt Latviju tīru un zaļu nākamajām paaudzēm!

Būsim piesardzīgi un atbildīgi, bet nezaudēsim optimismu!

12

 

 

 

 

eklase

VISC

Go to top