Š.g.14.maijā Latviešu Kultūras centra Lielajā zālē tika sumināti 2018./2019.mācību gada starptautisko, valsts un novada olimpiāžu un konkursu, mūzikas pasākumu, sporta un interešu pasākumu laureāti, 15.maijā Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē – 2018./2019.mācību gada starptautisko, valsts un novada olimpiāžu un konkursu, mūzikas pasākumu, sporta un interešu pasākumu laureātu pedagogi. 23.maijā Vienības pamatskolā notika sākumskolas skolēnu - pilsētas olimpiāžu uzvarētāju un skolotāju godināšana. Šajā mācību gadā ar ievērojamiem sasniegumiem valsts un novada konkursos var lepoties arī mūsu skolas audzēkņi un viņu pedagogi.

Sofija Bogdanoviča 6.b - atzinība 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē tekstila tehnoloģijās 6.-9.klasei “Mēs - Latvijas nākotnei”.

Sofja Murdasova 8.a - atzinība 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde tekstila tehnoloģijās 6.-9.klasei “Mēs - Latvijas nākotnei”.

Latvijas skolēnu 71.spartakiādē vieglatlētikā „Pamatskolu kauss” mūsu skolas zēnu komanda, parādot savu cīņas sparu un uzvaras tieksmi, izcīnīja I vietu.

Latvijas izglītības iestāžu koru konkursā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 5.-12.klašu koris ieguvis I pakāpi.

Ksenija Volkova 4.b - 2.vieta Latgales reģiona 16.atklātajā olimpiādē 4.klašu skolēniem.

Daniils Ivanovs 4.a - 2.vieta Latgales reģiona 16.atklātajā olimpiādē 4.klašu skolēniem.

Andrejs Mištovts 4.c - atzinība Latgales reģiona 16.atklātajā olimpiādē 4.klašu skolēniem.

Veronika Zinovjeva 3.c1.vieta pilsētas atklātajā matemātikas olimpiādē 3.klašu skolēniem; 3.vieta pilsētas latviešu valodas olimpiādē 3. - 4.klašu skolēniem.

Matvejs Šatrevičs 3.b 2.vieta pilsētas atklātajā matemātikas olimpiādē 3.klašu skolēniem.

              

            Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Goda rakstu par nozīmīgu ieguldījumu darbā ar talantīgajiem skolēniem saņēma

vizuālās mākslas skolotāja Inga Vasiļjeva,

mājturības un tehnoloģiju skolotāja Jekaterina Kovaļevska,

mūzikas skolotāja Ināra Timofejeva,

sporta skolotājs Andrejs Domaņins,

sākumskolas skolotājas Anžela Iekalne, Tamāra Kozlovska, Nataļja Ozerska, Irina Laptinska, Alla Kazčonoka un latviešu valodas skolotāja Valentīna Masaļska.

             Olimpiādēs un konkursos gūtie panākumi skolēniem ir snieguši pārliecību par savām zināšanām, pedagogiem – gandarījumu par ieguldīto darbu, kā arī sekmējuši Daugavpils 10.vidusskolas vārda popularizēšanu. Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu.

1398

 

 

 

 

eklase

VISC

Go to top