24.janvārī notika 4.-5.klašu pilsētas sacensības “Tautas bumba”. Bija izveidotas 4 apakšgrupas. Mūsu skolas komanda savā apakšgrupā, sacenšoties ar Krievu liceja, 17.vidusskolas, Poļu ģimnāzijas komandām, izcīnīja 1.vietu un iekļuva finālā.

        31.janvārī Daugavpils 3.vidusskolā finālā satikās 10.vidusskolas, 3.vidusskolas, 15.vidusskolas un Centra vidusskolas komandas. Šajā cīņā mūsu skolas komanda izcīnīja 2.vietu.

       Skolas komandu sagatavoja sporta skolotāja Olga Jakovļeva.

       Komandas sastāvs: Kirills Šalkovskis - 4.a, Aleksandrs Gleba - 5.b, Jegors Voroņko - 5.b, Pāvels Vertinskis - 5.b, Maksims Jļjins - 5.b, Jurijs Siņevičs - 5.a, Iļja Aleksejevs - 5.b, Ņikita Kolpnevs - 5.a, Andžejs Kononovs - 5.b, Glebs Kurmeļovs - 5.b, Iļja Borovkovs - 3.c.

 

 

 

eklase

VISC

Go to top