36

Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros 2.klašu skolēni viesojās Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā un aktīvi līdzdarbojās muzejpedagoģijas nodarbībā „Ko tu zini par Latviju?”. Pirms došanās uz muzeju skolēni tika iepazīstināti ar Latvijas valsts simboliem un vēsturiskajiem faktiem. Aktīvi strādājot grupās, skolēni nostiprināja un atkārtoja savas zināšanas par Latvijas ģerboni, himnu, karogu un citiem valsts simboliem.

Muzejpedagoģijas nodarbības laikā audzēkņi lieliski tika galā ar piedāvātajām aktivitātēm un vēlreiz atcerējās svarīgus faktus par Latvijas valsts un nacionālajiem simboliem, dabas bagātību, vēsturi un slaveniem cilvēkiem. Skolēni pirmo reizi dzirdēja leģendu par Lāčplēsi, un viņiem tā šķita aizraujoša. Pēc interesantas prezentācijas un stāsta skolēni paši gatavoja filca sirsniņas, veltītas Latvijas dzimšanas dienai.

Skolēni bija sajūsmā par interesantu nodarbību un iespēju pārbaudīt savas zināšanas un praktiski līdzdarboties. Kopvērtējumā skolēni izteica vēlmi apmeklēt līdzīgus pasākumus, lai paplašinātu savas zināšanas par Dzimteni un dzimto pilsētu. Savas vēlmes un plānus skolēni atspoguļoja pašu gatavotajā zīmējumu un foto izstādē.

289    290

444    443   

 

 

eklase

VISC

Go to top