Izmanto rudens brīvlaiku, lai izbaudītu krāšņākā gadalaika skaistumu, dotos ceļojumā, sportotu, izlasītu modernāko grāmatu, apmeklētu teātri vai kinoteātri! 

Saulainas un jauku iespaidu pilnas brīvdienas! Skolā tiekamies 29.oktobrī!

 

248

 

 

 

 

148

         15.oktobris visā pasaulē jau desmito gadu tiek atzīmēts kā Roku mazgāšanas diena, kas aizsākās ar domu pievērst jauniešu un bērnu uzmanību pareizai roku mazgāšanai. Roku higiēnas ievērošana ir ļoti svarīgs pasākums vairāku infekcijas slimību, it īpaši akūtu zarnu infekciju profilaksei. Daži no mikroorganismiem, kas nokļuvuši uz rokām, var izraisīt smagas, arī dzīvību apdraudošas saslimšanas. Ir īpaši svarīgi jau bērnībā apgūt pareizu roku mazgāšanas tehniku un principus, lai tā kļūtu par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu.

 

 

 

142

        Jau desmito gadu labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv (https://palidzesim.lv/) rīkotajā akcijā “Labo darbu nedēļa” – labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

       Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var lietderīgi pavadīt laiku ar draugiem, atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.

Labo darbu nedēļas 2018 skolas pasākumu plāns:

 

 

 

141

             Garīgā veselība ir labsajūtas stāvoklis, kad ikviens  cilvēks  spēj īstenot savu potenciālu, tikt galā ar ikdienas stresu, produktīvi strādāt un dot savu ieguldījumu sabiedrībai.

 

 

 Prieks ir izstarot un izdalīt.

  Izdalīt to, kas mums pieder,

                  Vienalga, vai tā būtu maize vai māja,

Doma vai sapnis, un zināt,

Ka ir kāds, kas to saņem…

                                                                                                                                                                             Zenta Mauriņa

 

120

 

 

 

 

Page 5 of 39

eklase

VISC

Go to top